MUSTAFA KAYA (TÜFEKÇİ) VEFAT ETTİ

NASUHLAR KÖYÜ'NDEN ALİ GÜNEŞ VEFAT ETTİ

FATMA ŞAHİN VEFAT ETTİ

EMİNE ÖZDEMİR VEFAT ETTİ

ERGÜN KOCA VEFAT ETTİ

ERGÜN ÖZMEN'İ GÖZYAŞLARI İLE SON YOLCUĞUNA UĞURLADIK

ERGÜN ÖZMEN'İ KAYBETTİK

MURATÇALİ HATİCE YILMAZ VEFAT ETTİ

NEVCİVAN KOCAALAN VEFAT ETTİ

S.AHLARLI ŞÜKRÜ KAZICI USTAYI KAYBETTİKAŞIK ZİYA VAR RADYO YENİPAZAR´DA RAMAZAN BOYUNCA YAYINDA

Yaklaşık 10 yıldır internette yayınlarını sürdüren Radyo Yenipazar, ramazan ayı boyunca 22.00 ile 02.00 saatleri arasında Aşık Ziya Var´ı konuk ediyor.

Yaklaşık 10 yıldır internette yayınlarını sürdüren Radyo Yenipazar, ramazan ayı boyunca  22.00 ile 02.00 saatleri arasında Aşık Ziya Var´ı konuk ediyor.

Aşık Ziya Var, kendi sosyal medya hesabında olayı şöyle duyurdu: 

"RAMAZAN BOYUNCA HER GECE 22.00-02:00 SAATLERİNDE www.radyoyenipazar.com´da CANLI YAYINDA OLACAĞIM TÜM GÖNÜL DOSTLARIMI YAYINIMA BEKLERİM SEVGİLERİMLE...Aşık Ziya Var

Radyomuzu bilgisayardan dinleyebilmek için Google Chrome kullanmayın, izin vermiyor. Explorer, Yandex ya da Mozilla Firefox kullanın. Adres çubuğuna www.radyoyenipazar.com yazın. Radyo sayfası açılınca müzik gelmiyorsa bir eklenti yüklemeniz gerekiyor. http://www.yenipazar.com.tr/radyo/530.exe bu adresteki eklentiyi indirip kurun ve engeli kaldırıp izin vermeniz yeterli olacaktır.sid:1198579(radyoyu açamayan dostlarım özelden benimle iletişime geçebilirler)"

Ayrıca Aşık Ziya Var, radyoda yayınını takip edenlere "Hasret Koydum Adını" isimli şiir kitabını imzalayarak hediye etmeyi taahhüt ediyor.

/resimler/2018-5/17/0017052160716.jpg