MUSTAFA KAYA (TÜFEKÇİ) VEFAT ETTİ

NASUHLAR KÖYÜ'NDEN ALİ GÜNEŞ VEFAT ETTİ

FATMA ŞAHİN VEFAT ETTİ

EMİNE ÖZDEMİR VEFAT ETTİ

ERGÜN KOCA VEFAT ETTİ

ERGÜN ÖZMEN'İ GÖZYAŞLARI İLE SON YOLCUĞUNA UĞURLADIK

ERGÜN ÖZMEN'İ KAYBETTİK

MURATÇALİ HATİCE YILMAZ VEFAT ETTİ

NEVCİVAN KOCAALAN VEFAT ETTİ

S.AHLARLI ŞÜKRÜ KAZICI USTAYI KAYBETTİKAYŞE SEZGİN'İN GÖKYÜZÜ KOKLADIM BEN ADLI ESERİ SATIŞA ÇIKTI

Köşe yazarımız Ayşe Sezgin'in " Gökyüzü Kokladım Ben " adlı eseri çıktı.

Yazıları ile aramıza yeni katılan Ayşe Sezgin, kitap çıkartmanın heyecanını yaşıyor. 22 Nisan Çarşamba günü " Gökyüzü Kokladım Ben " ismiyle okurların beğenisine sunulan eser  www.insancilkitap.com adresinden ve tüm kitapçılardan temin edebilecek. 

Gazetemize duygularına aktaran Ayşe Sezgin: "Bir süredir üzerinde calıştığım, roman tarzındaki ilk eserim "Gökyüzü Kokladım Ben" nihayet tamamlandı ve siz kıymetli okurlarla buluşuyor. ..Okuyan herkesin kendisinden ve çevresinden kesitler bulacağı, sizleri olaydan olaya, diyardan diyara sürükleyecek bu kitabı keyifle okuyacağınızı umuyorum. Sevgilerimle..." Dedi.

Gökyüzü Kokladım Ben " isimli eseri buradan satın alabilirsiniz.

 

“Sanki sessizce kabullenmişti tüm olanları ve olacakları. Ahırdaki Zeliha ablamla değiştirilen ineklerin sesi çıktı sadece gecenin sabaha karışan koyu sessizliğinde. Huzursuzca tepinip böğürdüler birkaç kez. Öyle ki hayvanat dile gelecekti insanlığın düştüğü sefil ve rezil durum karşısında neredeyse...”

Ziyan edilen yaşamlar...

“Bunu ikisi de biliyordu lâkin dönüp bakamıyorlardı birbirlerine. Gece şahitti tüm olanlara ve anlatılanlara ve şahitti ellerini uzatsalar parmaklarının ucuna değecek kadar üzerlerine inmiş, altın bir tepsi hâlindeki dolunay...

Acıların ve paylaşılan sırların birleştirdiği kırık gönüller...
Memleketimin rüzgârı anamın, kardeşlerimin kokusunu getirir belki diye, yıllarca gökyüzü kokladım ben...”

Memleket ve ana hasretiyle tüketilmiş bir gençlik...

GÖKYÜZÜ KOKLADIM BEN sizi diyardan diyara, olaydan olaya sürükleyecek, sürüklerken de pek çok şeyi düşündürüp sorgulatacak bir eser...