MUSTAFA KAYA (TÜFEKÇİ) VEFAT ETTİ

NASUHLAR KÖYÜ'NDEN ALİ GÜNEŞ VEFAT ETTİ

FATMA ŞAHİN VEFAT ETTİ

EMİNE ÖZDEMİR VEFAT ETTİ

ERGÜN KOCA VEFAT ETTİ

ERGÜN ÖZMEN'İ GÖZYAŞLARI İLE SON YOLCUĞUNA UĞURLADIK

ERGÜN ÖZMEN'İ KAYBETTİK

MURATÇALİ HATİCE YILMAZ VEFAT ETTİ

NEVCİVAN KOCAALAN VEFAT ETTİ

S.AHLARLI ŞÜKRÜ KAZICI USTAYI KAYBETTİKBAKKALDAN SİGARA HIRSIZLI?Ñ?æI

BAKKALDAN SİGARA HIRSIZLI?Ñ?æI

Kimliği belirsiz kişi veya kişiler Özmen Gıda Pazarı` na girerek sigaraları çaldı.

İlçemizde hizmet veren ve Sağlık Ocağı karşısında bulunan Hasan ÖZMEN` e ait bakkala giren hırsızlar sigaraları alıp kaçtılar.

21 Ocak gece yarısından sonra meydana gelen olayda, kapıyı zorlayarak içeriye giren hırsız veya hırsızların sadece sigaraları almaları dikkat çekti.?Ǭ? Cuma gecesi 00.30` da işyerini kapatarak evine giden Hasan Özmen, cumartesi sabahı dükkanına geldiğinde kapının zorlanarak açıldığını ve raflarda bulunan sigaraların yerinde olmadığını görerek 155 Polis İmdat hattını aradı. Polis ekipleri ve Olay Yeri İnceleme hırsızlığın yapıldığı bakkaliyenin önüne inceleme yaptılar.

Yaklaşık 4 bin liralık sigarasının çalındığını söyleyen Hasan ÖZMEN: "Cumartesi sabahı dükkanın kapısını uzaktan açık görünce hırsız girdiğini anladım. Dükkandaki iki dolu toz şekeri yere boşaltıp, özellikle pahalı ve çok satılan sigaraları şeker çuvallarına doldurup kaçmışlar. Dükkanda kapıyı açmakta kullandıkları keseri unutan hırsızlar, kasadaki paralara ve bazı marka sigaralara dokunmamışlar. Yaklaşık 4 bin liralık sigaram çalındı. " dedi.

Yenipazar`da uzun yıllardır görülmeyen hırsızlık olayını yaşayan Hasan ÖZMEN`e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Foto & Haber: Ali GÜVEN

(Hasan ÖZMEN`in fotoğrafı için Ali ÜNAL`a teşekkür ederiz.)