MEHMET SELVİ VEFAT ETTİ

MUSTAFA KAYA (TÜFEKÇİ) VEFAT ETTİ

NASUHLAR KÖYÜ'NDEN ALİ GÜNEŞ VEFAT ETTİ

FATMA ŞAHİN VEFAT ETTİ

EMİNE ÖZDEMİR VEFAT ETTİ

ERGÜN KOCA VEFAT ETTİ

ERGÜN ÖZMEN'İ GÖZYAŞLARI İLE SON YOLCUĞUNA UĞURLADIK

ERGÜN ÖZMEN'İ KAYBETTİK

MURATÇALİ HATİCE YILMAZ VEFAT ETTİ

NEVCİVAN KOCAALAN VEFAT ETTİBAŞKAN İLHAN ÖZDEN HER ZAMAN HALKININ YANINDA

İlhan Başkan, "Bu zor günlerde en birinci görevimiz halkımızın yanında olmaktır" dedi.

Yenipazar Belediye Başkanı  İlhan Özden ve ekibi  Yenipazarlı vatandaşların ekmek ve ilaç başta olmak üzere çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kapı kapı gezdi. Belediye Başkanı Özden özellikle sokağa çıkma yasağı bulunan 65 yaş üstü vatandaşların evlerine giderek ramazanlarını tebrik etti ve bir ihtiyaçları olup olmadığını bizzat yerinde öğrendi.

İçişleri Bakanlığı genelgesi ile sokağa çıkamayan vatandaşlar başta olmak üzere Yenipazarlıların ihtiyaçlarını karşılamak için kapı kapı gezen İlhan Başkan, "Bu zor günlerde en birinci görevimiz halkımızın yanında olmaktır" dedi.

Yenipazar'da her zaman vatandaşların yanında olduğunu belirten Başkan İlhan Özden, "Yaşadığımız bu zor süreçte her zamankinden daha fazla vatandaşımızın yanında olmalıyız. Onlar için sahada var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Evlerinden dışarı çıkamayan vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için kapılarını çalıp isteklerini soruyoruz. Bu zorlu süreci  Allah’ın izniyle hiçbir sıkıntı yaşamadan atlatacağız" diye konuştu.

 

Ali GÜVEN