MUSTAFA KAYA (TÜFEKÇİ) VEFAT ETTİ

NASUHLAR KÖYÜ'NDEN ALİ GÜNEŞ VEFAT ETTİ

FATMA ŞAHİN VEFAT ETTİ

EMİNE ÖZDEMİR VEFAT ETTİ

ERGÜN KOCA VEFAT ETTİ

ERGÜN ÖZMEN'İ GÖZYAŞLARI İLE SON YOLCUĞUNA UĞURLADIK

ERGÜN ÖZMEN'İ KAYBETTİK

MURATÇALİ HATİCE YILMAZ VEFAT ETTİ

NEVCİVAN KOCAALAN VEFAT ETTİ

S.AHLARLI ŞÜKRÜ KAZICI USTAYI KAYBETTİKBELEDİYE BAŞKANI İLHAN ÖZDEN´İN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

Yenipazar Belediye Başkanı İlhan Özden, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı yayımladı.

Yenipazar Belediye Başkanı İlhan Özden, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı yayımladı. Başkan mesajında şunları yazdı: 

"Basın sektörü çalışanlarının haklarını düzenleyen Basın İş Kanunu´nun yürürlüğe girdiği 1961 yılından bu yana, 10 Ocak günü, Çalışan Gazeteciler Günü olarak kutlanmaktadır.

Gazetecilik, insanlara haber ve bilgi akışı sağlama gibi çok önemli bir misyonu içermektedir. Bu önemli misyonu yerine getirmek için her şartta görevleri peşinde koşan gazetecilerimizin, mesai gözetmeksizin halkı bilinçlendirmek için verdiği mücadele her türlü takdirin üzerindedir.

Her yönüyle aydınlatıcı ve yol gösterici olmak çabası ile objektif, toplum değerlerine saygılı, kişi mahremiyetine duyarlı bir şekilde mesleğini icra eden basın çalışanlarının; bugüne kadar sosyal, kültürel ve ekonomik anlamda Yenipazar´ın tanıtılması ve gelişmesine katkı sağlayan yerel basın çalışanlarının gösterdikleri gayreti, bundan sonra da aynı hassasiyetle sergileyeceklerine olan inancımı belirtir, ilimizdeki basın mensubu arkadaşlarımız olmak üzere tüm basın mensuplarımızın ?10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü´nü tebrik ediyor, aileleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.
İlhan Özden
Yenipazar Belediye Başkanı"