KÖSÜRELİ MUSTAFA KORKMAZ VEFAT ETTİ

YUKARIÇAYLI KÖYÜ'NDEN İBRAHİM YAYLA VEFAT ETTİ

DANIŞMENTLİ NAİLE UYSAL VEFAT ETTİ

SARAÇLAR'IN ACI GÜNÜ: HATİCE SARAÇ VEFAT ETTİ

RAMAZAN ALKAYA VEFAT ETTİ

SORGUNCUKAHİLERLİ HALİME TAYRAN VEFAT ETTİ.

MEHMET ŞİMŞİR VEFAT ETTİ

KAVACIKLI MEHMET UZUN VEFAT ETTİ

Danişmentli Cemile Yılmaz Vefat Etti

SELİMLİ NAZİF YILDIZ VEFAT ETTİ.CHP YENİPAZAR BELEDİYE BAŞKAN ADI GÖNÜL KAYA ÇANAKKALE ZAFERİ İLE İLGİLİ MESAJ YAYIMLADI

CHP Yenipazar Belediye Başkan Adayı Gönül Kaya, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

CHP Yenipazar Belediye Başkan Adayı Gönül Kaya, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı. Kaya mesajında: 

"Bugün bir ulus devletsek, bugün bizlerin Türkiye Cumhuriyeti varsa, bugün biz bir sömürge Devleti değilsek, işte atalarımızın destan yazdığı ve tüm dünyaya Çanakkale geçilmez dedirttiğimiz Çanakkale Zaferine borçluyuz.

O gün bizler için canını hiçe sayan, Yedi düvele karşı vücutlarını ortaya koyarak Canını veren Atalarımız sayesinde bugün bizler varız.

Bizler için canını veren yüzbinlerce Şehidimize borcumuzdur. Ülkemizin bağımsızlığını korumak, Ülkenizi gelişmiş ülkeler düzeyine getirmek, ülkemizi demokrasinin, insan haklarının geliştiği, hukukun üstünlüğüne dayalı, Basının özgür olduğu bir ülke yaratmak. Kalbinde kendisini Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı hisseden Herkesin Çanakkale Zaferini kutluyorum.

Gönül Kaya

C.H.P Belediye Başkan adayı"