MUSTAFA KAYA (TÜFEKÇİ) VEFAT ETTİ

NASUHLAR KÖYÜ'NDEN ALİ GÜNEŞ VEFAT ETTİ

FATMA ŞAHİN VEFAT ETTİ

EMİNE ÖZDEMİR VEFAT ETTİ

ERGÜN KOCA VEFAT ETTİ

ERGÜN ÖZMEN'İ GÖZYAŞLARI İLE SON YOLCUĞUNA UĞURLADIK

ERGÜN ÖZMEN'İ KAYBETTİK

MURATÇALİ HATİCE YILMAZ VEFAT ETTİ

NEVCİVAN KOCAALAN VEFAT ETTİ

S.AHLARLI ŞÜKRÜ KAZICI USTAYI KAYBETTİKCHP YENİPAZAR İLÇE BAŞKANLIĞINDAN BASIN AÇIKLAMASI

CHP İlçe Başkanı İsmail Kaya: "1 Haziran 2018 Cuma günü saat 17.30´da Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Muharrem İnce, Bilecik İlimizde miting yapacaktır. Mitinge tüm halkımız davetli olup, İlçemizden mitinge gitmek isteyenler için araç kaldırılacaktır." dedi.

CHP İlçe Başkanı İsmail Kaya, basın bildirisi yayımladı:

"Tüm halkımızın Ramazan ayını kutlarız. Ramazan hoşgörünün, kardeşliğin ve yardımlaşmanın en üst düzeye çıktığı aydır. Bu ayda, bizler birbirimize daha anlayışlı ve yardımsever olmalıyız. Ramazan ayının tüm İslam alemine hayırlara vesile olmasını ve barış getirmesini dileriz.

Ülkemiz 24 Haziran 2018 tarihinde erken seçime gitmektedir. Halkımız, CHP Cumhurbaşkanı Adayı Sayın Muharrem İnce´de birleşerek ülkemize demokrasi, barış ve kardeşliği getirecektir.

Ülkemizin bozulan dengelerinin yeniden rayına oturmasını ve parlamenter sisteme dönülmesini sağlayacaktır. Cumhuriyet Halk Partisi Yenipazar İlçe Başkanlığı olarak Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Muharrem İnce´nin kazanması için geceli gündüzlü çalışacağız ve neden Sayın İnce´nin seçilmesine ülkemizin ihtiyacı olduğunu anlatacağız.

1 Haziran 2018 Cuma günü saat 17.30´da Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Muharrem İnce, Bilecik İlimizde miting yapacaktır. Mitinge tüm halkımız davetli olup, İlçemizden mitinge gitmek isteyenler için araç kaldırılacaktır.

Halkımıza saygı ile sunarız.

İsmail Kaya, CHP Yenipazar İlçe Başkanı"