KÖSÜRELİ MUSTAFA KORKMAZ VEFAT ETTİ

YUKARIÇAYLI KÖYÜ'NDEN İBRAHİM YAYLA VEFAT ETTİ

DANIŞMENTLİ NAİLE UYSAL VEFAT ETTİ

SARAÇLAR'IN ACI GÜNÜ: HATİCE SARAÇ VEFAT ETTİ

RAMAZAN ALKAYA VEFAT ETTİ

SORGUNCUKAHİLERLİ HALİME TAYRAN VEFAT ETTİ.

MEHMET ŞİMŞİR VEFAT ETTİ

KAVACIKLI MEHMET UZUN VEFAT ETTİ

Danişmentli Cemile Yılmaz Vefat Etti

SELİMLİ NAZİF YILDIZ VEFAT ETTİ.CUMHUR ÖZCAN BİLECİK BASININDA

Yenipazar Belediyesi´nde zabıta olarak görev yapan Cumhur Özcan, Bilecik Birlik Gazetesi´ne haber oldu.

Yenipazar Belediyesi´nde zabıta olarak görev yapan Cumhur Özcan, Bilecik Birlik Gazetesi´ne haber oldu. Haber aynen şöyle:

"Yenipazar ilçemizde, sporun içinden gelen sporun ve sporcunun her zaman yanında olan, futbol aşığı, genç sporcuların Cumhur abisinden bahsetmek istiyoruz.

/resimler/2018-11/28/1159122225696.jpg

 Uzun yıllardan bu yana en popüler spor olarak kabul edilen futbol günümüzde de en çok izlenen ve oynanan spor türleri arasında gösteriliyor. İzleyici olmakla yetinmeyip futbolcu olmak isteyen gençlerin sayısı da her geçen gün artmakta.

İşte tam burada futbolcu olmak isteyen gençlere ön ayak olan ve her daim onların yanında yer alan bir futbol adamından bahsetmek istiyoruz.

Beşiktaşlı olduğunu sürekli söyleyen, buna rağmen tüm takımlara saygı duyan, Yenipazarspor´un eski oyuncusu, şimdi genç futbolcuların abisi?Yıllarını futbola vermiş, adeta futbolla yatıp, futbolla kalkan bir futbol adamı? Cumhur Özcan?

/resimler/2018-11/28/1201185196911.jpg

Yenipazar Belediyesinde Zabıta memuru olarak görev yapan futbol aşığı Cumhur Özcan ve yakın arkadaşı Ergün Güven ile birlikte dün Bilecik Sentetik sahada oynanan Yenipazar Çok Programlı Anadolu Lisesi ile Bozüyük İMKB Lisesi arasında oynanan müsabakada takımlarının yanında yer alarak desteklemeye devam ettiler.

/resimler/2018-11/28/1159338163691.jpg

Futbol aşığı Cumhur Özcan ve arkadaşı Ergün Güven´i spora ve sporcuya olan desteklerinden dolayı kutluyoruz."

ALINTI: Bilecik Birlik Gazetesi