KÖSÜRELİ MUSTAFA KORKMAZ VEFAT ETTİ

YUKARIÇAYLI KÖYÜ'NDEN İBRAHİM YAYLA VEFAT ETTİ

DANIŞMENTLİ NAİLE UYSAL VEFAT ETTİ

SARAÇLAR'IN ACI GÜNÜ: HATİCE SARAÇ VEFAT ETTİ

RAMAZAN ALKAYA VEFAT ETTİ

SORGUNCUKAHİLERLİ HALİME TAYRAN VEFAT ETTİ.

MEHMET ŞİMŞİR VEFAT ETTİ

KAVACIKLI MEHMET UZUN VEFAT ETTİ

Danişmentli Cemile Yılmaz Vefat Etti

SELİMLİ NAZİF YILDIZ VEFAT ETTİ.EĞİTİME TAM DESTEK İÇİN ADAY OLDU

İki çocuğunu da üniversitede okutan Turhan Güven, muhtarlığı kazanması halinde maaşını üniversitede okuyan öğrencilere burs olarak dağıtacak.

İki çocuğunu da üniversitede okutan Turhan Güven, muhtarlığı kazanması halinde maaşını üniversitede okuyan öğrencilere burs olarak dağıtacak.  Günümüz koşullarında üniversite öğrenci okutmanın yükünü herkes biliyordur. Üstelik sabit gelirli bir işçinin ya da memurun iki çocuğu da üniversitede okuyorsa vay o ailenin haline...

İşte böyle bir durumu yaşayan ve iki kızını da üniversitede okutan Yeni Mahalle sakinlerinden Turhan Güven, Yeni Mahalle Muhtarlığı´na aday olup, seçilmesi halinde muhtarlık maaşını üniversitede okuyan Yenipazarlı öğrencilere burs olarak dağıtacağını söyledi.

Turhan Güven: "Eğitime yüzde yüz destek kampanyası ile Uzun yıllardır yaşadığım ve sakini olduğum mahallemi tanıdığım için, Yenipazar Yeni Mahalle´den 2019 yerel seçimlerinde mahalle muhtarı adayıyım. Kendi çocuklarımı okuturken çektiğim sıkıntıyı başka ailelerde yaşamasın diye, seçilirsem muhtar maaşlarımı üniversitede okuyan Yenipazarlı yavrularımız arasında paylaştırıp, eğitimlerine destek olmak istiyorum." dedi. 

Sosyal sorumluluğunun bilincinde olan Turhan Güven gibi duyarlı adaylara başarılar dileriz.