MEHMET SELVİ VEFAT ETTİ

MUSTAFA KAYA (TÜFEKÇİ) VEFAT ETTİ

NASUHLAR KÖYÜ'NDEN ALİ GÜNEŞ VEFAT ETTİ

FATMA ŞAHİN VEFAT ETTİ

EMİNE ÖZDEMİR VEFAT ETTİ

ERGÜN KOCA VEFAT ETTİ

ERGÜN ÖZMEN'İ GÖZYAŞLARI İLE SON YOLCUĞUNA UĞURLADIK

ERGÜN ÖZMEN'İ KAYBETTİK

MURATÇALİ HATİCE YILMAZ VEFAT ETTİ

NEVCİVAN KOCAALAN VEFAT ETTİGÖLPAZARI´NI SEVİNDİREN HABER

Gölpazarı Meslek Yüksekokuluna 3 yeni bölüm açılacak.


Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi (BŞEÜ) bünyesinde yeni kurulacak bölümler için Yükseköğretim Kurulu´ndan (YÖK) onay geldi. Gölpazarı Meslek Yüksekokuluna 3 yeni bölüm açılacak.

REKTÖR TAŞ: ? İLK GÜNKÜ HEYECANLA DEVAM EDECEĞİZ?

Üniversite olarak hem Türkiye´nin ihtiyaç duyduğu hem de öğrencilerin tercih ettiği bölüm ve programları bünyelerine katmak için ciddi bir çalışma gerçekleştirdiklerini belirten Rektör Prof. Dr. İbrahim Taş, yeni açılacak bölümlerin hem Bilecik´e hem de ülkemize hayırlı olmasını diledi. Üniversitenin gelişmesi ve çağın gerekliliklerine cevap veren modern bölümlerle donatılması adına gayret gösteren tüm çalışma arkadaşlarına teşekkür eden Rektör Taş, BŞEÜ´nün yükselen başarı grafiğinin sürmesi adına çalışmalarına ilk günkü heyecanla devam edeceklerini ifade etti.

BANKACILIK VE SİGORTACILIK,REKLAMCILIK,SOSYAL HİZMETLER
Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi bünyesinde açılmasına YÖK´ten onay gelen bölüm ve programlar; Gölpazarı Meslek Yüksekokulunda; Bankacılık ve Sigortacılık, Reklamcılık, Sosyal Hizmetler olarak belirlendi.

BAŞKAN KAZICI SEVİNDİRİCİ HABERİ SOSYAL MEDYA HESABINDAN PAYLAŞTI

Diğer yandan Gölpazarı Belediye Başkanı Vedat Kazıcı ise bu sevindirici haberi sosyal medya hesabından duyurarak;? Rektörümüz müjdeyi verdi. İlçemize 3 yeni bölüm açılacak? diyerek yayımladı.

Kaynak: 11haber.com