MEHMET SELVİ VEFAT ETTİ

MUSTAFA KAYA (TÜFEKÇİ) VEFAT ETTİ

NASUHLAR KÖYÜ'NDEN ALİ GÜNEŞ VEFAT ETTİ

FATMA ŞAHİN VEFAT ETTİ

EMİNE ÖZDEMİR VEFAT ETTİ

ERGÜN KOCA VEFAT ETTİ

ERGÜN ÖZMEN'İ GÖZYAŞLARI İLE SON YOLCUĞUNA UĞURLADIK

ERGÜN ÖZMEN'İ KAYBETTİK

MURATÇALİ HATİCE YILMAZ VEFAT ETTİ

NEVCİVAN KOCAALAN VEFAT ETTİGÖLPAZARLI ÜRETİCİ DÜNYAYA SESİNİ DUYURACAK

Selçuk Şahin 1.5 yıldır çiftliğinde farklı üretimler yapıyor.

Gölpazarı İlçesinin üretici-girişimcilerinden Zeytinliboğaz Permakültür Çiftliği sahibi Selçuk Şahin; Türkiye Makarna, Bulgur, Bakliyat, Bitkisel Yağlar Tanıtım Grubu´nun yurtdışı tanıtım filminde oynadı.

İlimizin tanıtımına büyük katkıda bulunacak olan Selçuk Şahin ekolojik üretimin ilçemizde yaygınlaşması için büyük uğraş veriyor. Yurt dışı fuarlarda ingilizce altyazısı ile büyük bir kitleye ulaşacak tanıtım filminin çekimlerinde helikopter kamera kullanıldı.

Doğal ortamda, yapageldiği üretimi, reklam filmi aracılığıyla büyük kitlelere ulaştırma fırsatı bulan üretici, diğer üreticileri kompoze gübre ve kimyasal kullanmamaları, zararlılar ile doğal mücadele edebilecekleri konusunda uyarıyor: "Ne yersek oyuz. Temiz gıda tüketen toplum,temiz gıda üreten bilinçli üreticiler ile mümkündür." diyen Selçuk Şahin,Gölpazarı´nın temiz hava, temiz su ve temiz toprak kaynaklarının değerlendirilmesi, üreticilerin eğitilmesi için projeler geliştirilmesi gerektiğini söyledi. Citta slow (yavaş şehirler) konusunda gönüllü bilinçlendirme ve lobi çalışmaları yapan Selçuk Şahin 1.5 yıldır tam zamanlı olarak çiftliğinde farklı üretimler yapmaya devam ediyor.

Kaynak: Golpazari411.com