MEHMET SELVİ VEFAT ETTİ

MUSTAFA KAYA (TÜFEKÇİ) VEFAT ETTİ

NASUHLAR KÖYÜ'NDEN ALİ GÜNEŞ VEFAT ETTİ

FATMA ŞAHİN VEFAT ETTİ

EMİNE ÖZDEMİR VEFAT ETTİ

ERGÜN KOCA VEFAT ETTİ

ERGÜN ÖZMEN'İ GÖZYAŞLARI İLE SON YOLCUĞUNA UĞURLADIK

ERGÜN ÖZMEN'İ KAYBETTİK

MURATÇALİ HATİCE YILMAZ VEFAT ETTİ

NEVCİVAN KOCAALAN VEFAT ETTİHAL BİNASI İÇİN ÖDENEK İSTEDİLER

Yenipazar İl Genel Meclis Üyeleri Ak Partili Necati Keser ve MHP´li Osman Varolu Yenipazar´a yapılan hal binalarıyla ilgili açıklamalarda bulundular.

Yenipazar İl Genel Meclis Üyeleri Ak Partili Necati Keser ve MHP´li Osman Varolu Yenipazar´a yapılan hal binalarıyla ilgili açıklamalarda bulundular. 80 Bin lira ödenekleri olduklarını belirten il genel meclis üyeleri yapılan çalışmalarda maliyetin 240-250 Bin Liraya kadar çıktığını belirterek 100 Bin Lira kadar ödenek istediklerini ifade ettiler. 

Keser : " 100 Bin Lira kadar ödenek istiyoruz."

Ak Parti Yenipazar Meclis Üyesi Necati Keser " Yenipazar ilçemizde meyvecilik hat safhada olduğundan bugüne kadar hal binamız yoktu. Ancak bir çalışma yapıldı plan projesi 80 Bin Lira üzerinden bir muameleye tabi tutulmuştuk ilçe toplantımızdan fakat şuanki yapılan çalışmalarda da bu 250 Bin Lira kadar çıkmıştır.  Bundan dolayı 100 Bin Lira kadar ödenek istiyoruz yöremize katkı sağlayacağından dolayı." ifadelerini kullandı.

Varolu : " O parayla ihaleye çıkamıyoruz."  

MHP Yenipazar Meclis Üyesi Osman Varolu ise " Proje yapımını köylü kendisi üstlendi, ücretini falan kendi verdi. Yaklaşık maliyet 240 Bin Lira civarında. Bizim oraya ayırdığımız para 80 Bin Lira, o parayla ihaleye çıkamıyoruz. 2016 bütcesine en azından 100 Bin Lira civarında para konmasını istiyorum. Çünkü Yenipazar´a gerekli. En az 6 ay orada meyve alımı, satımı yapılıyor. Bir de çiftçiyi bir araya toplama bakımından güzel olacak."dedi.

Değişim Gazetesi