MEHMET SELVİ VEFAT ETTİ

MUSTAFA KAYA (TÜFEKÇİ) VEFAT ETTİ

NASUHLAR KÖYÜ'NDEN ALİ GÜNEŞ VEFAT ETTİ

FATMA ŞAHİN VEFAT ETTİ

EMİNE ÖZDEMİR VEFAT ETTİ

ERGÜN KOCA VEFAT ETTİ

ERGÜN ÖZMEN'İ GÖZYAŞLARI İLE SON YOLCUĞUNA UĞURLADIK

ERGÜN ÖZMEN'İ KAYBETTİK

MURATÇALİ HATİCE YILMAZ VEFAT ETTİ

NEVCİVAN KOCAALAN VEFAT ETTİKAMUOYUNUN DİKKATİNE!

#EvdeKalYenipazar

Kıymetli hemşehrilerimiz, 11 Mart 2020 tarihinde Dünya Sağlık Örgütü’nün pandemi ilan etmesiyle birlikte, Yenipazar Belediyesi olarak vatandaşlarımızın sağlığı için almış olduğumuz önlemlerle birlikte siz vatandaşlarımıza düşen sorumlulukta büyüktür. Sadece bireysel değil toplumsal sorumluluğumuzun da farkına vararak Sağlık Bakanlığımızın açıklamış olduğu 14 gün kuralına uyalım.

Covid-19 salgınına karşı özellikle risk grubunda olan 65 yaş ve üstü vatandaşlarımız dışarı çıkarak hem kendini hem de halk sağlığını riske atmaktadır. Bu risk grubundaki Yenipazarlıların sokağa çıkmamasını rica ediyoruz. 65 yaş ve üstü vatandaşlarımız zorunlu halleri ve ihtiyaçları halinde mesai saatleri içinde 0228 431 20 27 nolu telefon ile mesai saatleri dışında 0530 746 44 00, 0541 611 11 54 ve 0539 740 52 16 numaralı telefonlardan Belediyemize ulaşarak ihtiyaçları iletebilirler.

Virüs salgını her geçen gün ülkemizde hızla yayılıyor. Bizler de Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere tüm kurumlar ile uyum içinde çalışarak üzerimize düşen sorumlulukları hassasiyetle yerine getiriyoruz. Bu süreçte okulların tatil olması ve duyarlı vatandaşlarımızın evlerinde kendilerini izole etmesi ile “Evde Kal” kampanyasına duyarlılık gösteren tüm Yenipazarlılarımıza teşekkür ediyoruz.


#EvdeKalYenipazar
#EvdeKalTürkiye