KÖSÜRELİ MUSTAFA KORKMAZ VEFAT ETTİ

YUKARIÇAYLI KÖYÜ'NDEN İBRAHİM YAYLA VEFAT ETTİ

DANIŞMENTLİ NAİLE UYSAL VEFAT ETTİ

SARAÇLAR'IN ACI GÜNÜ: HATİCE SARAÇ VEFAT ETTİ

RAMAZAN ALKAYA VEFAT ETTİ

SORGUNCUKAHİLERLİ HALİME TAYRAN VEFAT ETTİ.

MEHMET ŞİMŞİR VEFAT ETTİ

KAVACIKLI MEHMET UZUN VEFAT ETTİ

Danişmentli Cemile Yılmaz Vefat Etti

SELİMLİ NAZİF YILDIZ VEFAT ETTİ.MICIRA KAPTIRAN YANIYOR

Sürüm Deresi yolunda aracını mıcıra kaptırıp köprünün altına takla attı, kazada 2 yaralı var.

Gölpazarı - Yenipazar Yolunda Kaza. Yenipazar Batıbelenören Köyü´nden Ramazan Karhan, Sürüm Deresi yolunda aracını mıcıra kaptırıp kaza yaptı.

Yenipazar´a bağlı Batibelenören Köyü Nüfusuna kayıtlı, araç sahibi ve sürücüsü Ramazan Karhan, birlikte yolculuk ettiği eşi Hafize Karhan ile Batıbelenören Köyü´ne gitmekteyken, Sürüm Deresi´nden yeni yapılan ancak henüz trafiğe yasal olarak açık olmayan, Gölpazarı - Yenipazar yolunun Sorguncukahiler Köyü yakınlarında mıcıra kaptırdığı için direksiyon hakimiyetini kaybedince, yol kenarındaki köprünün ayağına çarpıp yaklaşık 3 metrelik yükseklikteki köprünün ayağından yere çakıldı. Kazayı yolda çalışan işçiler görüp,  acilen 112´yi aramaları sonucu, yaralılar Gölpazarı ve Yenipazar´dan gelen Ambulanslar tarafından, Gölpazarı Devlet Hastanesi´ne kaldırıldı.  

Kazada ayağının kırık olduğu öğrenilen sürücü Ramazan Karhan´ın önce Bilecik´e daha sonra da Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldığı öğrenildi. Araçta bulunan diğer yolcu Hafize Karhan ise kazayı ufak tefek sıyrıklarla atlattığı için taburcu edildi.

/resimler/2019-5/21/2326245394926.jpg 

 /resimler/2019-5/21/2327367583969.jpg

 

 

 

 

Editör: Ergün Özmen
WhatsApp Hattı: 0532 787 24 61