MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ÖZKAN ÖZGÜMÜŞ'ÜN VEDA MESAJI

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ÖZKAN ÖZGÜMÜŞ

Tayini çıkması nedeniyle 16.11.2020 tarihinde görevi sonra eren Yenipazar İlçe Milli Eğitim Müdürü Özkan Özgümüş veda mesajı yayımladı.

"Sahip olduğumuz hayatı, her nimeti, her nefesi bize emanet eden celal ve ikram sahibi zatı ve kendisi için yapılan iyilikleri baki, bunların dışındaki her şeyi fani ilan eden yüce Rabbime sonsuz hamdüsenalar olsun."

2 yıldır yürüttüğüm Yenipazar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevimden 16.11.2020 tarihi itibarıyla atanmam nedeniyle ayrılıyorum. Bu süre içerisinde;  şube müdürüm, okul müdürü ve müdür yardımcılarım, öğretmen arkadaşlarım, tüm çalışma arkadaşlarımla birlikte Yenipazar'a hizmet etmenin çabası içerisinde olduk.

Göreve geldiğim gün mesai mefhumu gözetmeksizin, insanı odak noktasına koyan, adaletli, herkesi birleştiren sevgi ve saygıya dayalı bir yönetim anlayışı uygulayarak görevimi yapmaya çalıştım.

Görev yaptığım süre içerisinde çalışma arkadaşlarımla birlikte bulunduğumuz makamlarımızın hizmet makamları olduğunu, ulaşılamaz yerler olmadığını, kapımızı ve gönlümüzü bütün Yenipazarlılara açarak kendisini rahatlıkla ifade edebildiği ve devletimizin güler yüzünü gördüğü yerler olduğunu göstermenin gayreti içerisinde oldum. 

Her veda bir başlangıçtır aslında. Her veda biraz da zamansızdır aslında. Her başlangıcın bir sonu vardır. Bugüne kadar birçok kurumda göreve başladım, ayrıldım. Önemli olan ayrılırken gönüllerin müstesna yerinde yer alabilmek.Ayrılıklar insanı hüzünlendirir, ancak bu üzüntümüz zamanla geçer. Fakat vicdan azabımız varsa onu dindirmek zordur. Zor zamanların insanları olmak da ayrı bir güzelliktir. 

Yenipazar 'da Bakanlığımızın politikalarını, en iyi şekilde uygulayarak ve yöneterek bu süreci hiç sıkıntı yaşamadan görevimi tamamlamamın onurunu yaşıyorum.

Tabi ki bu süreçte işimin gereği sorunlar ve sıkıntılar işin tabiatı gereği yaşanmıştır. Kurumsal gelişim için bunların yaşanmasını doğal ve gerekli buluyorum. Yenipazar 'da görev yapmanın ve hizmet etmenin onur ve gururunu hep yaşayacağım. Tarihi ve doğasıyla güzel şehrimizde, güzel dostlar tanımak en büyük kazancımdır.

 Çalışmalarımızda hep yanımda olan ve bizden desteğini hiç esirgemeyen tüm Millî Eğitim camiasına, tüm kaymakamlık birimlerine, Yenipazar Belediyesine hususen Belediye Başkanı İlhan ÖZDEN'e, tüm siyasi ve sivil toplum örgütlerine ve bütün Yenipazarlılara sevgi, saygı ve güven üzerine inşa ettiğimiz iş ve çalışma heyecanımıza sürekli destek ve katkılarıyla güç katan tüm paydaşlarımıza, sonsuz teşekkür eder, sevgi ve saygılarımı sunarım.

Özkan ÖZGÜMÜŞ

İlçe Millî Eğitim MüdürüBilecik

13.07.2024

  • İMSAK 03:42
  • GÜNEŞ 05:36
  • ÖĞLE 13:15
  • İKİNDİ 17:13
  • AKŞAM 20:43
  • YATSI 22:29

EMEKLİ ÖĞRETMEN ALİ IŞIKSALAN VEFAT ETTİ

KATRAN KÖYÜ'NDEN ALİ CEYHAN VEFAT ETTİ

DEREKÖY MUHTARI CEMAL AKMEŞE VEFAT ETTİ

ERGÜN ÜNAL VEFAT ETTİ

NAZMİYE KAYA VEFAT ETTİ

İSMAİL AYDOĞDU VEFAT ETTİ

FECİ ÖLÜM YANARAK CAN VERDİ

MUHSİN SERTKAYA VEFAT ETTİ

MEHMET SELVİ VEFAT ETTİ

MUSTAFA KAYA (TÜFEKÇİ) VEFAT ETTİ