MEHMET SELVİ VEFAT ETTİ

MUSTAFA KAYA (TÜFEKÇİ) VEFAT ETTİ

NASUHLAR KÖYÜ'NDEN ALİ GÜNEŞ VEFAT ETTİ

FATMA ŞAHİN VEFAT ETTİ

EMİNE ÖZDEMİR VEFAT ETTİ

ERGÜN KOCA VEFAT ETTİ

ERGÜN ÖZMEN'İ GÖZYAŞLARI İLE SON YOLCUĞUNA UĞURLADIK

ERGÜN ÖZMEN'İ KAYBETTİK

MURATÇALİ HATİCE YILMAZ VEFAT ETTİ

NEVCİVAN KOCAALAN VEFAT ETTİNURİYE ÖZMEN SONSUZLUĞA UĞURLANDI

Bu sabaha karşı kalp krizi sonucu vefat eden Nuriye Özmen, kalabalık bir cemaat tarafından Yenipazar Aile Mezarlığı´na defnedildi.

Bu sabaha karşı kalp krizi sonucu vefat eden Nuriye Özmen, Merkez Camiide kılınan cenaze namazının ardından Yenipazar Aile Mezarlığı´na defnedildi. Nuriye Özmen, eşi Fahri Özmen ve oğlu Erdoğan Özmen´in yanına gömüldü.

Yenipazar Belediyesi´nin cenaze işleri organizasyonu sayesinde, gerek defin işleri gerekse taziye için gelen misafirlere sandalye-masa ve gölgelik temin edilmesi acılı ailelere büyük hizmet olarak değerlendiriliyor. Eskiden cenazelerimizi bekletmek için pervane aranırken, bugün klimalı morgda günlerce bekleyebilmektedir. 

Öte yandan vefat eden Nuriye Özmen´in oğlu Ergün Özmen, gazetemize verdiği demeçte:

"Annemin cenazesine hastanede tedavi gördüğüm ve doktorumun seyehate izin vermemesi üzerine katılamadım. Annemin son yolculuğunda bulunamadığım için çok üzgünüm. Gerek cenazeye yüzlerce kilometre uzaktan gelerek bizzat katılan gerekse sosyal medyadan yazarak, telefon ve mesaj ileterek acımızı paylaşan tüm canlara;  Yenipazarlı olmak ayrıcalıktır"ı kanıtlarcasına, günümüzde yok olmaya yüz tutan yardımlaşma ve dayanışma örneği gösterip, cenazeye gelenlere verilen pilavı elbirliği ile pişiren komşulara çok teşekkür ederim. Ayrıca cenazemize katılanların acımızı paylaşmasını video ve fotoğraflarla belgeleyen Yücel Kaya´ya minnet borçluyum. " dedi.