KÖSÜRELİ MUSTAFA KORKMAZ VEFAT ETTİ

YUKARIÇAYLI KÖYÜ'NDEN İBRAHİM YAYLA VEFAT ETTİ

DANIŞMENTLİ NAİLE UYSAL VEFAT ETTİ

SARAÇLAR'IN ACI GÜNÜ: HATİCE SARAÇ VEFAT ETTİ

RAMAZAN ALKAYA VEFAT ETTİ

SORGUNCUKAHİLERLİ HALİME TAYRAN VEFAT ETTİ.

MEHMET ŞİMŞİR VEFAT ETTİ

KAVACIKLI MEHMET UZUN VEFAT ETTİ

Danişmentli Cemile Yılmaz Vefat Etti

SELİMLİ NAZİF YILDIZ VEFAT ETTİ.OSMAN VAROLU´DAN ÇİFTÇİYE YENİ YIL MÜJDESİ

Milliyetçi Hareket Partisi Yenipazar İl Genel Meclisi Üyesi, Plan Bütçe Komisyonu Başkanı ve MHP İl Genel Meclisi Grup Başkan Vekili Osman Varolu, vermiş olduğu önerge ile gündeme damgasını vurdu.

Bilecik İl Genel Meclisinin 2019 yılının ilk birleşimi bugün yapıldı. Tüm üyelerin katılımıyla gerçekleşen toplantı Meclis Başkanı Oğuz Sertler´in açılış konuşmasıyla başlarken, Milliyetçi Hareket Partisi Yenipazar İl Genel Meclisi Üyesi, Plan Bütçe Komisyonu Başkanı ve MHP İl Genel Meclisi Grup Başkan Vekili Osman Varolu, vermiş olduğu önerge ile gündeme damgasını vurdu.

Gündem maddesi olan ?İl Özel İdaresi makine parkında kayıtlı makine ve ekipmanların 2019 yılı kira bedellerinin belirlenmesi talebinin görüşülmesi? sırasında önerge veren Osman Varolu; ?Bugüne kadar köy muhtarı aracılığıyla köylüden tahsil edilen tarım alanlarındaki arazi yollarının bakım ve yapımı için kullanılan makine ve ekipmanların akaryakıt ücretlerinin alınmaması için önerge veriyorum? dedi.

MHP İl Genel Meclisi Grup Başkan Vekili Osman Varolu´nun vermiş olduğu önergenin oylanması sonunda konunun plan bütçe komisyonuna havale edilmesine karar verildi.

İl Genel Meclisi toplantısı yarın saat 11.00´de ikinci oturumla devam edecek.

Kaynak: Bilecik Birlik Gazetesi

Haber Kaynak : Bilecik Birlik Gazetesi