S.AHLARLI ŞÜKRÜ KAZICI USTAYI KAYBETTİK

BELKESELİ YAŞAR ÇALIŞKAN SİNOP'TA VEFAT ETTİ

ZEKİ GÜVEN GÖZ YAŞLARIYLA UĞURLANDI

ZEKİ GÜVEN SONSUZLUĞA GÖÇTÜ

NİHAT GÜNDÜZ'Ü KAYBETTİK

HATİCE GÜRSEL TOPRAĞA VERİLDİ

HATİCE GÜRSEL VEFAT ETTİ

ŞADİYE ÖZCAN VEFAT ETTİ

KÖSÜRELİ MUSTAFA KORKMAZ VEFAT ETTİ

YUKARIÇAYLI KÖYÜ'NDEN İBRAHİM YAYLA VEFAT ETTİSÖĞÜT CHP'DE BİR GÖNÜLLÜ: ADNAN KAYALI

Yenipazar Tapu Sicil Müdürlüğü'nde de görev yapan Adnan Kayalı, emekli olduktan sonra kendisini Cumhuriyet Halk Partisi'ne adadı.

Yenipazar Tapu Sicil Müdürlüğü'nde de görev yapan Adnan Kayalı, emekli olduktan sonra kendisini Cumhuriyet Halk Partisi'ne adadı. CHP Söğüt İlçe Başkanlığı'na kaydını yaptırıp, yıllarca memurlara siyasetin yasaklanmış olmasının acısını çıkartmak için kolları sıvadı. Kayalı yapmış olduğu açıklamada: 

"Bu memlekette uzun yıllar Tapu Müdürü olarak dürüstçe çalıştım. İşim görülmedi diyen bir Allah'ın kulunu gösteremez kimse. Dürüstlük, şeffaflık, insan odaklı bir hizmet anlayışı ile Atatürk'ün kurduğu bu partide görev alıp, Söğüt İlçesi'nde partimi şaha kaldırmak istiyorum. Yıllarca baskılanmış siyaset yasağı zincirini kırmak ancak emekli olduktan sonra mümkün oldu. Bu yasağın acısını bundan böyle tek başıma bir gönüllü ordusu gibi çalışarak çıkarmaya hazırım. İlk günkü aşkla tüm Söğütlü kardeşlerimle Partimizi hak ettiği yere taşıyacağıma yürekten inanıyorum." dedi. 

 

 

Editör: Ergün Özmen
WhatsApp Hattı: 0532 787 24 61