MEHMET SELVİ VEFAT ETTİ

MUSTAFA KAYA (TÜFEKÇİ) VEFAT ETTİ

NASUHLAR KÖYÜ'NDEN ALİ GÜNEŞ VEFAT ETTİ

FATMA ŞAHİN VEFAT ETTİ

EMİNE ÖZDEMİR VEFAT ETTİ

ERGÜN KOCA VEFAT ETTİ

ERGÜN ÖZMEN'İ GÖZYAŞLARI İLE SON YOLCUĞUNA UĞURLADIK

ERGÜN ÖZMEN'İ KAYBETTİK

MURATÇALİ HATİCE YILMAZ VEFAT ETTİ

NEVCİVAN KOCAALAN VEFAT ETTİSÖĞÜT CHP'DE BİR GÖNÜLLÜ: ADNAN KAYALI

Yenipazar Tapu Sicil Müdürlüğü'nde de görev yapan Adnan Kayalı, emekli olduktan sonra kendisini Cumhuriyet Halk Partisi'ne adadı.

Yenipazar Tapu Sicil Müdürlüğü'nde de görev yapan Adnan Kayalı, emekli olduktan sonra kendisini Cumhuriyet Halk Partisi'ne adadı. CHP Söğüt İlçe Başkanlığı'na kaydını yaptırıp, yıllarca memurlara siyasetin yasaklanmış olmasının acısını çıkartmak için kolları sıvadı. Kayalı yapmış olduğu açıklamada: 

"Bu memlekette uzun yıllar Tapu Müdürü olarak dürüstçe çalıştım. İşim görülmedi diyen bir Allah'ın kulunu gösteremez kimse. Dürüstlük, şeffaflık, insan odaklı bir hizmet anlayışı ile Atatürk'ün kurduğu bu partide görev alıp, Söğüt İlçesi'nde partimi şaha kaldırmak istiyorum. Yıllarca baskılanmış siyaset yasağı zincirini kırmak ancak emekli olduktan sonra mümkün oldu. Bu yasağın acısını bundan böyle tek başıma bir gönüllü ordusu gibi çalışarak çıkarmaya hazırım. İlk günkü aşkla tüm Söğütlü kardeşlerimle Partimizi hak ettiği yere taşıyacağıma yürekten inanıyorum." dedi. 

 

 

Editör: Ergün Özmen
WhatsApp Hattı: 0532 787 24 61