MEHMET SELVİ VEFAT ETTİ

MUSTAFA KAYA (TÜFEKÇİ) VEFAT ETTİ

NASUHLAR KÖYÜ'NDEN ALİ GÜNEŞ VEFAT ETTİ

FATMA ŞAHİN VEFAT ETTİ

EMİNE ÖZDEMİR VEFAT ETTİ

ERGÜN KOCA VEFAT ETTİ

ERGÜN ÖZMEN'İ GÖZYAŞLARI İLE SON YOLCUĞUNA UĞURLADIK

ERGÜN ÖZMEN'İ KAYBETTİK

MURATÇALİ HATİCE YILMAZ VEFAT ETTİ

NEVCİVAN KOCAALAN VEFAT ETTİYENİ KAYMAKAMIMIZ MEHMET ALİ İMRAK GÖREVİNE BAŞLADI

Yeni kaymakam vekilimiz Mehmet Ali İMRAK göreve başladı.

İlçemiz Kaymakamı Mehmet Ali İMRAK Mardin İli Kızıltepe İlçesi doğumludur. İlk-orta ve lise eğitimini Mardin’de tamamlayıp, 2010 yılında Selçuk Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldu. Marmara Üniversitesi Orta Doğu ve İslam Ülkeleri Araştırmaları Enstitüsü, Ortadoğu Ekonomi Politiği Anabilim Dalında yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.      

2010 yılında Gelir İdaresi Başkanlığında Gelir Uzmanı olarak memuriyete başlayan Kaymakamımız, 2014 yılında Maliye Bakanlığı Vergi Denetim Kurulunda Vergi Müfettişliği sınavını kazanmış ve bu görevi 2019 yılına kadar yürütmüştür.

2 Eylül 2018 tarihinde İçişleri Bakanlığınca gerçekleştirilen Kaymakamlık sınavını kazanmış ve 15.03.2019’da Tekirdağ Kaymakam Adayı olarak Mülki İdari Amirlik mesleğine intisap etmiştir. Tekirdağ İlinde il merkez stajını, Tekirdağ İli Kapaklı İlçesi ve Bursa İli Kestel İlçelerinde Kaymakam refikliği stajlarını tamamlaması akabinde; Edirne ili Lalapaşa İlçesi ve Bursa İli Harmancık İlçelerinde Kaymakamlık görevlerinin ardından 16.09.2020 tarihinde ilçemizde Kaymakam V. olarak göreve başlamıştır.

Kaymakamımız evli olup bir kızı vardır.