YENİPAZAR DÜĞÜN TARİHLERİ

YENİPAZAR DÜĞÜN TARİHLERİ

Düğünlerinizin tarihlerini ve fotoğraflarını gönderin yayımlayalım.


Yenipazar küçük yer, düğün yapılacak mekanlar da sınırlı. Aynı gün düğün yapılması her iki aileyi sıkıntıya sokacağı gibi, herkesin birbirini tanıdığı, neredeyse herkesin birbiriyle akraba olduğu bir yerleşim yerinde iki düğüne bölünmenin kırgınlıklara yol açacağı düşünülerek düğün tarihlerini belirleyenlerin gazetemize haber vermelerini bekliyoruz.

Ayrıca dışarıda yaşayan Yenipazarlılar da yapacakları düğünlerini gönderebilir, aynı gün yapılacak düğünlerle çakışmamış olur. Düğün tarihleriniz elimize ulaştığında gün gün listeye eklenecek ve sitemizde alt tarafta bulunan Yenipazar Düğün Takvimi bölümden takip edebileceksiniz.
Düğün, nişan, sünnet gibi özel günlerinizi bildirebileceğiniz adresler :

facebook.com/yenipazarinsesi

yenipazarinsesi@hotmail.com

aliguven11@hotmail.com

 

MAYIS 2024

İlçemiz esnaflarından Mustafa - Nurcan Değirmenci çiftinin kızları Emine Değirmenci’nin, İsmet Balkan ile 24 Mayıs Cuma günü 75. Yıl Cumhuriyet İlkokulu bahçesinde kına gecesi, 26 Mayıs Pazar günü Ankara’da düğünü vardır. Tüm halkımız davetlidir.

HAZİRAN 2024

 

İlçemiz esnaflarından İsmail & Nurşen Dülger çiftinin kızları Bilgehan Dülger'in, Berkcan Berber ile 22 Haziran Cumartesi günü 75. Yıl Cumhuriyet İlkokulu kına gecesi , 23 Haziran Pazar günü Atalay Club Kır Düğün Salonu Nilüfer/Bursa’da düğünü vardır. Tüm halkımız davetlidir.

***************************************************************

 

İlçemiz Osmangazi Mahallesi halkından Yusuf Keskin’in kızı Ceren Keskin ile Batıbelenören Köyü halkından rahmetli İmdat Uyar’ın oğlu Kadir Fatih Uyar’ın 29 Haziran 2024 Cumartesi günü 75.Yıl Cumhuriyet İlkokulu bahçesinde kına gecesi, 30 Haziran 2024 Pazar günü Batıbelenören Köyü’nde düğünü vardır. Tüm halkımız davetlidir.

TEMMUZ 2024

İlçemiz Yeni Mahalle halkından Ak parti Yenipazar İlçe Başkanı Yücel Kaya´nın kızı Nurgül Kaya ile Tohumlar Köyü’nden rahmetli Şükrü Yıldız'ın oğlu İzzet Yıldız’ ın 5 Temmuz 2024 Cuma günü 75. Yıl Cumhuriyet İlkokulu bahçesinde kına gecesi ve düğünü, 6 Temmuz 2024 Cumartesi günü gelin alması vardır. Tüm halkımız davetlidir.

**********************************************

 

İlçemiz esnaflarından Tuğrul Ünsal ve Gülten Ünsal'ın oğulları Ayaz Mert Ünsal'ın 07 Temmuz  tarihinde 75. Yıl Cumhuriyet İlkokulu bahçesinde sünnet düğünü vardır. Tüm halkımız davetlidir.

*******************************************************

 

 

 

İlçemiz Osmangazi Mahallesi halkından Fatma & Mehmet Aşır çiftinin oğulları Tekin Aşır ile Göynük Kızılkuyu' dan Saniye & Mehmet Ünal'ın kızları Sevil Ünal'ın, 12 Temmuz 2024 Cuma günü Kızılkuyu' da kına gecesi, 13 Temmuz 2024 Cumartesi günü Yenipazar'da düğünü vardır. Tüm halkımız davetlidir.

 

*********************************************

Aşağıçaylı Köyü’nden Hakkı Evkaya ile Çöte Mahalllesi’nden Nuray Evkaya'nın oğlu Hakan Evkaya'nın 13 Temmuz 2024 Cumartesi günü Eskişehir'de sünnet düğünü vardır. Tüm halkımız davetlidir.

************************************************

İlçemiz esnaflarından Turhan Dönmez’in çocukları Demir ve Uraz ‘ın 27 Temmuz 2024 cumartesi günü sünnet cemiyeti olacaktır. Bütün Yenipazarlı hemşehrilerimiz davetlidir.

***********************************************

 

İlçemiz Yeni Mahalle halkından Bilecik Milli Eğitim Müdürlüğü'nde çalışan Cengiz ve Arzu Çalışkan çiftinin oğlu Zaim Çalışkan ile Yüksel ve Fatma Kurtulmuş çiftinin kızı Kader Kurtulmuş'un 26 Temmuz 2024 Cuma günü Vezirhan Kayabeli'nde (Mahan) kına gecesi, 27 Temmuz 2024 Cumartesi günü gelin alıcı, akşamına Yenipazar 75. Yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulu Bahçesinde düğünü olacaktır. Erkekler için evin önünde çalgı çalınacaktır. Tüm halkımız davetlidir.

 

*************************************************

Katran Köyü’nden Mehmet ve Asiye çiftinin kızıları Fatma CEYHAN ile Sorguncukahiler Köyü’nden Recep ve Emine çiftinin oğulları İsmail TUTKAN’ın 27 Temmuz 2024 Cumartesi günü Katran Köyü’nde kına gecesi, 28 Temmuz 2024 Pazar günü Sorguncukahiler Köyü’nde öğlen vakti düğün cemiyeti vardır. Tüm halkımız davetlidir.

AĞUSTOS 2024

 

Bilgen - Barış Darıcı'nın çocukları İbrahim Miraç ve Berat Eymen'in sünnet cemiyeti 11 Ağustos 2024 tarihinde Bilecik Kardelen Düğün Salonu’nda yapılacaktır. Tüm halkımız davetlidir.

**********************************************

İlçemiz Zafer Mahallesi halkından Mehmet ve Aysun Uluğ çiftinin oğlu Furkan Uluğ ile Mehmet ve Fatma Satır çiftinin kızı Ceren Satır'ın 16 Ağustos 2024 Cuma günü Eskişehir’de kına gecesi, 17 Ağustos 2024 Cumartesi günü 75. Yıl Cumhuriyet İlkokulu bahçesinde düğünü olacaktır. Tüm halkımız davetlidir.

**********************************************

 

İlçemiz Yeni Mahalle halkından Zafer ve Esra Atılgan’ ın oğulları Timurhan Atılgan’ ın 24 Ağustos 2024 tarihinde Yenipazar’ da sünnet düğünü olacaktır. Tüm halkımız davetlidir.fatma vural
14.01.2020 14:17:25
Asagibogaz koyunden Mehmet UNAL.in oglu Emre UNAL ve nisanlisi Mervenur DEMIRCILER.in dugun tarihi

Bilecik

13.07.2024

  • İMSAK 03:42
  • GÜNEŞ 05:36
  • ÖĞLE 13:15
  • İKİNDİ 17:13
  • AKŞAM 20:43
  • YATSI 22:29

EMEKLİ ÖĞRETMEN ALİ IŞIKSALAN VEFAT ETTİ

KATRAN KÖYÜ'NDEN ALİ CEYHAN VEFAT ETTİ

DEREKÖY MUHTARI CEMAL AKMEŞE VEFAT ETTİ

ERGÜN ÜNAL VEFAT ETTİ

NAZMİYE KAYA VEFAT ETTİ

İSMAİL AYDOĞDU VEFAT ETTİ

FECİ ÖLÜM YANARAK CAN VERDİ

MUHSİN SERTKAYA VEFAT ETTİ

MEHMET SELVİ VEFAT ETTİ

MUSTAFA KAYA (TÜFEKÇİ) VEFAT ETTİ