MEHMET SELVİ VEFAT ETTİ

MUSTAFA KAYA (TÜFEKÇİ) VEFAT ETTİ

NASUHLAR KÖYÜ'NDEN ALİ GÜNEŞ VEFAT ETTİ

FATMA ŞAHİN VEFAT ETTİ

EMİNE ÖZDEMİR VEFAT ETTİ

ERGÜN KOCA VEFAT ETTİ

ERGÜN ÖZMEN'İ GÖZYAŞLARI İLE SON YOLCUĞUNA UĞURLADIK

ERGÜN ÖZMEN'İ KAYBETTİK

MURATÇALİ HATİCE YILMAZ VEFAT ETTİ

NEVCİVAN KOCAALAN VEFAT ETTİYENİPAZAR´IN GELECEĞİNİ DEĞİŞTİRECEK PROJE İÇİN ÇALIŞMALAR BAŞLADI

Yenipazar´ın geleceği açısından çok büyük bir adım olan Hayvancılık Organize Sanayi Bölgesi´ nin kurulacağı yer incelendi.

Yenipazar ilçesinin geleceği açısından çok büyük bir adım olan Hayvancılık Organize Sanayi Bölgesi´ nin kurulacağı yer, Vali Yardımcısı Akın Yılmaz başkanlığındaki heyet tarafından incelendi.

/resimler/2018-11/3/1511335461345.jpg

Vali Yardımcısı Akın Yılmaz´ ın başkanlığında gerçekleşen incelemeye; İlçe Kaymakamı Yavuz Kartal, Belediye Başkanıİlhan Özden, İl Özel İdare Genel Sekreteri Halis Nalbant,Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şükrü Keskin, Bilim Sanayi ve Teknoloji Müdürü Hediye İman, İl Tarım Müdürü Necmettin Yoldaş ve ilgili kurum müdürleri katıldı.

/resimler/2018-11/3/1511533279334.jpg

Arazi incelemesinin ardından Belediye Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıda,birim müdürlerinin olumlu görüş bildirmesiyle yapılacak çalışmalar görüşüldü.

/resimler/2018-11/3/1512152962269.jpg


Toplantı sonrası açıklama yapan Yenipazar Belediye Başkanı İlhan Özden; "İlçemizin iktisaden kalkınmasında büyük katkı sağlayacak ve halkımızın gelir seviyesini artırarak yaşam kalitesini yükseltecek olan Organize Sanayi Bölgesinin (OSB) kurulması için desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Sayın Valimiz Tahir Büyükakın başta olmak üzere tüm ilgili kurum ve kuruluş temsilcilerine teşekkür ve şükranlarımızı sunarız" dedi.

Bilecik Yarın Gazetesi


Haber Kaynak : Yarın Gazetesi